Понеділок, 27 Травня, 2024

Оголошено переможців конкурсу «Студент року-2021» у Дніпрі

У місті Дніпро оголошено результати, хто став переможцем XI обласного щорічного конкурсу «Студент року-2021» — це 30 лауреатів, дипломантів та переможців у 10 номінаціях. Усіх номінантів та переможців конкурсу особисто привітала заступник голови Дніпропетровської ОДА – Ольга Горб на урочистій церемонії, що була проведена у Палаці Студентів університету ДНУ ім. Олеся Гончара. Далі на dnepr-future.

У своєму привітанні Ольга Горб відзначила творчі таланти, активність та розум вільних і незалежних людей – студентство Дніпропетровщини. Всі переможці конкурсу безперечно новатори та лідери, а також чуйні та добрі люди, за якими стоїть майбутнє не лише нашого міста, а й усієї країни.

Статуетка переможців конкурсу вручалася за такими категоріями:

 «Розумник року» – студентка Криворізького педагогічного університету (КДПУ) Юлія Поліщук,

«Інноваційний прорив року» – Марія Костюкова, яка є студенткою Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (ПДАБА), «Художня самодіяльність року» – Богдан Андрійчик, студент факультету мистецтв Криворізького педагогічного університету (КДПУ).

Студентський так званий «Оскар» вручили також у номінації: «Спортсмен року», «Лідер студентського самоврядування року», «Громадський діяч року», «Творець року», «Волонтер року», «Унікальна номінація року» «Студентський засіб масової інформації року».

Беручи участь у конкурсі минулого року, переможниця конкурсу у номінації «Інноваційний прорив року» Марія Костюкова стала лауреатом престижної премії міста, яка цього року повернулася брати участь, щоб здобути головну перемогу. І стала інноваційним проривом року.

Практично 1,5 тисячі студентів протягом 2021 року показували найкращі результати та досягнення, а спеціальна комісія обрала найкращих номінантів. Всі лауреати, номінанти та дипломанти отримали відзнаки, подарунки та тематичні сувеніри.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.