Середа, 29 Травня, 2024

Очікувана будівля на вулиці Короленка та Челюскіна: що сталося в результаті цієї реконструкції?

Коли почалася реконструкція вздовж вулиці Короленка, люди досить різко відреагували на цю ініціативу. Але, згодом, гострота стихла і, практично, всі вже давно звикли до такого роду містобудівної концепції. Все тому, що вже довгий проміжок часу щось реконструюють чи будують, наводячи місто у справжній мегаполіс. Також варто зазначити, що більшість реставрацій історичних будівель досить сильно змінили зовнішній вигляд вулиці, і зовсім не в негативному ключі, це стосується нових будівель теж. Далі на dnepr-future.

Але, як кажуть, у бочку з медом потрапила і ложка дьогтю. Йдеться про будинок, який зовсім не відповідає тій концепції, яку показували зовсім недавно. Воно знаходиться на кутку двох вулиць Короленка і Челюскіна. Саме ця споруда викликала настороженість у місцевих громадян, а також фахівців із урбанізації. Начебто нічого критичного, але будівля зовсім не відповідає поставленим завданням. Очевидно, архітектори зіткнулися з непосильним завданням і дуже знизили планку задуманого. Таким чином, будівля тепер виглядає якось сплюснуто, особливо, якщо подивитися проектне фото.

Більше обурення у громадян викликав погляд на будівлю з боку Челюскіна, дивлячись звідти, будівля більше схожа на дивно сконструйовану коробку з металу. Також із цього приводу висловився Руслан Ширінова, який є головним з урбаністики у Дніпрі. Він заявив, що будова здається привабливою, оскільки вона відповідає сучасним трендам і не штовхає прогрес назад. Але, присутні сходинки і не зовсім вірні габарити, йому не до вподоби. Все тому, що на проектних знімках подібних сходинок не було, але чомусь їх вирішили зробити. Якихось серйозних труднощів для маломобільних громадян не буде, тому що є пандуси, але зовнішній вигляд від цього постраждав.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.