Субота, 20 Квітня, 2024

На Ігрені з’явився новий міст

Жителі житлових масивів Чаплі та Старої Ігрені в Самарському районі тепер можуть користуватися оновленим пішохідним мостом, який пролягає через річку Шиянка. Радісною новиною поділилася дніпрянка Валерія Соболенка. Далі на dnepr-future.

Тут і раніше знаходився міст, але він знаходився в аварійному стані – конструкція покосилася і заіржавіла. Міст обіцяли оновити ще 2019 року. У 2020 році оголосили тендер, згідно з яким роботи повинні розпочатися не пізніше червня. Місцеві жителі змушені були користуватися старою конструкцією, яка була практично на одному рівні з водою. Ходити мостом було небезпечно, будь-якої миті можна було впасти у воду.

Після ремонту міст не впізнати. Тут зробили комфортні підходи та навіть з’явилися ліхтарі для зручності у темну пору доби. Наразі місцеві жителі отримали ще одне місце для прогулянок.

Сам міст понтонний, тобто має плавучі опори-понтони. Його зручно транспортувати як суходолом, так і по воді. Загалом на заміну мосту витратили 7 млн гривень.

У коментарях під постом жителі радіють оновленому мосту, хочуть влаштувати тут фотосесію та навіть порівнюють його з мостом Золоті Ворота у Сан-Франциско.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.