Середа, 17 Липня, 2024

Ескалатор надземного переходу на Слобожанському проспекті знов припинив свою роботу

Надземний пішохідний перехід на Слобожанському проспекті відкрили в квітні 2016 року. Це була вагома альтернатива попередньому дуже небезпечному звичайному пішохідному переході. В ньому для комфорту містян було передбачено ескалатори з обох боків. Тільки з ними кожен раз виникають постійні проблеми – вони ламаються по декілька разів на рік! Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Всі охочі перейти проспект мають вирішити або оминати цілий квартал до найближчого світлофору з переходом або піднятися сходами на висоту 3-поверхового будинку. Місцевих мешканців така ситуація вкрай обурює, адже не всім людям таке під силу.

Вкотре, поряд з ескалаторами ведуть ремонтні роботи робітники. На цей раз підйомник зламався, бо невідомі особи розтрощили його скляний бортик. Саме за металевими пластинами бортів ескалатору зашили заводське скло аби захистити матеріал від вандалів. Але навіть такі заходи не допомагають. Спочатку було прозоре скло, але з неправомірної дією деяких містян доводиться ремонтувати, очищати скло для попередження пошкодження конструкції ескалатору. В даному випадку було зруйновано частину поручнів.

В Міській раді запевняють, що на даному переході постійно чергує охоронець. Саме він і побачив, як трощили ескалатор, але зарадити ситуації не встиг. Поки охоронець перейшов з одного крила конструкції в інший, вандали швидко втекли з місця події.

Наразі полагодити ескалатор працівники обіцяють за 10 днів. Керівництво підприємства, яке обслуговує ескалатори міста додають, що саме вандалізм – основна причина всіх поломок механізму в переході. Найчастіші забави молоді – це перепригувати з одного потоку підйомнику в інший, що призводить до зламу тримачів сходинок. Також вставляють монети в гребні, що призводить до розрізу алюмінієвих сходинок.

Утримання лише 4 підйомників на Слобожанському проспекті вартує для Дніпра 2 мільйони гривень на рік.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.