Понеділок, 27 Травня, 2024

Дві лікарні та освітні заклади Кам’янського реконструюють коштами ЄБРР

Міський голова міста Кам’янське Андрій Білоусов взяв участь у конференції з представниками Європейського Інвестиційного банку. Захід відбувся у Люксембурзі, кам’янчани доєдналися до спілкування в режимі онлайн. В конференції також брали участь керівництво Європейського Інвестиційного банку та віце-прем’єр-міністр з відновлення України Олександр Кубраков. Далі на dnepr-future.

Головна тема діалогу: надзвичайна кредитна програма з відновлення України, яка фінансується Європейським Інвестиційним банком. Установа постійно підтримує нашу країну, зокрема і місто Кам’янське, що у Дніпропетровській області. Завдяки інвестиціям Європейського банку у місті наразі реконструюють ліцеї №11 та №16. 

За рахунок коштів банку також планується капітальний ремонт кілька закладів і медичної сфери. Міський голова Кам’янського Андрій Білоусов наголосив на своїй безмежній вдячності за фінансову допомогу, яку надають партнери з Інвестиційного банку, адже вона вкрай необхідна в такий нелегкий для України час.

На 2023-й рік запланована реконструкція двох медичних закладів Кам’янського  

На цей 2023-й рік заплановано приступити до реалізації проєкту реконструкції двох лікарень міста – це Кам’янська міська лікарня № 9 (КНП КМР “МЛ №9) та Кам’янська міська лікарня швидкої медичної допомоги. Саме ці заклади пройшли конкурсний відбір Європейським Інвестиційним банком. Для проєкту реконструкції цих закладів заплановано виділення до 9,2 мільйонів євро: передбачається виконання внутрішнього ремонту, зовнішнього оздоблення та благоустрою навколишньої території. Також згідно з проєктом проводитиметься закупівля сучасного обладнання.

Кам’янська міська лікарня №9. Джерело фото: http://kml9.net/

Президент Європейського Інвестиційного Банку Вернер Хойєр зазначив, що партнери України не можуть зволікати: вкрай необхідним є інвестування в українську економіку саме зараз. Він зауважив, що за нинішніх обставин не можна втрачати жодного дня, відбудову України потрібно починати просто зараз!

Підтримка спортсменів від мера міста Кам’янського Андрія Білоусова

Нагадаємо, кілька діб тому мер міста Кам’янського Андрій Білоусов вручив сертифікати спортсменам ДЮСШ №1, які незабаром вирушають до міста Луцьк: там буде проведений чемпіонат України з Козацького двобою. На заході місто Кам’янське будуть представляти 11 спортсменів, а отримані сертифікати від міського голови допоможуть участникам із вирішенням питань проживання та проїзду. 

Міський голова Андрій Білоусов зізнався, що пишається досягненнями учнями спортивної школи та бажає успіхів у цьому змаганні та всіх наступних. Нагадаємо, що за підсумками 2022-го року, ДЮСШ №1 міста Кам’янського посіла перше місце серед всіх спортивних закладів Дніпропетровської області.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.