Понеділок, 24 Червня, 2024

Дніпровський пам’ятник у Севастопольському парку вирішили реставрувати

На даний момент до реставрації лише готуються, це стало відомо із нещодавно опублікованого тендеру. Його суть полягає в тому, щоб підготувати проект, згідно з яким відбуватиметься подальша реставрація. Розпочнеться аукціон 10 лютого, саме цього дня визначиться виконавець проектних робіт. Переможець у торгах буде зобов’язаний створити проект до кінця квітня цього року. Сума, яку виділила міськрада, становить 1 160 000 гривень. Далі на dnepr-future.

Згідно з документами реставруватиметься сам пам’ятник, а також територія, яка його оточує. Монументальну будову чіпати не збираються, лише замінять облицювання та зміцнять фундамент під ним. Також відремонтують сходи, які за довгий час стали зовсім непридатними для використання. Ще займуться відведенням стічних вод та зміцненням пагорба.
Крім того, що проектують реставрацію пам’ятника також відбувається капітальна реставрація всього парку, на яку виділили трохи більше 109 мільйонів гривень. Згідно з тендером реконструкція має завершитися до кінця року. Парк та пам’ятник давно потребували реставрації, оскільки за довгий час рекреаційна зона поступово стала аварійною.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.