Понеділок, 27 Травня, 2024

Декілька вулиць Дніпра можуть стати односторонніми

На сайті Дніпровської міської ради з’явився відповідний проект. Планується зробити рух вулицями Старокозацька, Шевченка і Паторжинського лише в одному напрямку. Такі зміни можуть бути введено вже з 1 грудня 2021. Далі на dnepr-future.

Односторонніми можуть стати вулиці Шевченка (від вулиці М. Грушевського у напрямку до вулиці О. Гончара) та на вулицях Паторжинського та Староказацької (від вулиці О. Гончара у напрямку до вулиці М. Грушевського)

Слід зазначити, що проект поки не підписаний. Це означає, що немає достовірної інформації стануть вулиці односторонніми чи ні. Але якщо в майбутньому проект стане реальністю, то працівники КП «Транспортна інфраструктура міста» змінять дорожні знаки на цих вулицях, а патрульні допоможуть громадянам швидше адаптуватися до нових змін.

Але ще радикальніший крок у боротьбі з пробками влада вирішила зробити на вулиці Яворницького. Так, на цій вулиці в годину пік автомобілі можуть стояти по 20 хвилин, тому чиновникам спала на думку ідея зробити підземний тунель від вулиці Барикадна до вулиці Воскресенська. Проїзд буде доступний легковим автомобілям та громадському транспорту без зупинок. Ще одна причина, через яку ця ідея може стати реальністю – влада хоче зробити зону біля ТЦ “Пасаж” повністю пішохідною. Втілити цей проект у життя планується протягом наступних декількох років. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.