Середа, 29 Травня, 2024

Вандалізм чи вирішення проблеми? У центрі Дніпра зносять старовинні будинки

Вчора, 28 жовтня, почалися ремонтні роботи в самому центрі міста, “біля мост-сіті”. Будівельна бригада зносить старовинні будинки, дискусія про знесення яких триває вже десятки років. На ділянці знаходилася поліція і група людей спортивної зовнішності. Основні роботи по знесенню будівель ведуться в околицях будинку №15 по вулиці Успенській. Далі на dnepr-future.

Реакція жителів розділилася. Існують полярні погляди на цінність цих будинків і на процес їх утилізації. Думки розділяються між необхідністю створення нового, сучасного центру і збереженням історичної спадщини міста. Основний негатив жителів викликали жахливий стан будівель, неприємні запахи та постійне скупчення “підозрілих” осіб. Одні вважають що таке небезпечне місце в центрі неприпустимо. Другі ж, наполягають на історичній цінності будівель Катеринославської епохи, яким вже понад 100 років.  Однак проблема в тому, що влада нічого не зробили для реставрації, підтримки в хорошому стан жител-пам’ятників. Адже історичні центри це візитні картки багатьох міст. Імовірно, у влади свої інтереси в такому вигідному для забудови місці. Про це повідомляє vgorode.ua.

Роботи по знесенню інших будинків в районі вулиці Коцюбинського проводилися й раніше. Ремонтні роботи в центрі можуть бути пов’язані з представленим раніше в міськраді архітектурним проектом забудови центру. Згідно з планом проекту, в околицях “мост-сіті” зведуть нові житлові та офісні приміщення, які будуть вписуватися в загальну концепцію.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.