Неділя, 26 Травня, 2024

Будівництво метро у Дніпрі: на якому етапі та як виглядає зсередини зараз?

У місті Дніпро, котрий рік ведеться будівництво нових станцій метро. Про те, на якому етапі зараз процес зведення нових станцій, опублікували минулого тижня на офіційній сторінці даних про будівництво метро в Дніпрі. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

У своїй публікації від 17 грудня блогер Артем Костюк розповів, як виглядає метро зсередини станом на 15 грудня.

На даний момент проводяться будівельні роботи на шахтному стволі номер 1, 15-біс, 13 на підземній частині на похилому ходу станції Театральна через ствол №1, а також частково в блоці технічних приміщень на станції метро Музейна (через ствол № 16-біс).

Працівники будівництва нової гілки метрополітену за останні 10 днів пройшли 151 метр у 8 вибоях, змонтували 36 метрів постійного кріплення в тунелях, а також було вилучено 3 тисячі 278 м3 породи на об’єкті будівництва станції Театральна.

Театральна станція

Продовжується розробка станційного комплексу буро-підривним способом. На сьогоднішній день роботи ведуться таким чином: платформа -43%, БТП (технічні приміщення) – 39%, камера основної вентиляції – 39%, знижувальна підстанція -10%.

Шахтний ствол 1. На даний момент ведуться роботи з монтажу постійного кріплення тунелів. Триває монтаж верхньої частини кріплення. На даний момент виконано монтаж 60 метрів постійного кріплення та 96 метрів лоткової частини.

Шахтний ствол 13. Продовжуються роботи з проходки перегінних тунелів. Роботи ведуться буро підривним способом у 3 вибою.

Шахтний ствол 15-біс. Прогрес протягом останніх 10 днів:

1-й правий тунель у бік станції метро Музейна +4 метри (від осі ствола); +34 метри у бік станції метро Центральна.

2-й лівий тунель у бік станції метро Музейна +8 метрів (від осі ствола); +32 метри у бік станції метро Центральна.

Крім того, знизилися темпи будівництва у лівому і правому боці тунелю у бік Музейної, оскільки збільшилися – у бік станції Центральна. Це пов’язано з погодженням проектної частини розробки платформної частини станції метро Музейна. Щоб не було простою перед кордоном станції, будівельні бригади перекинули ресурси на інші два вибою у бік Центральної.

На будівництві станції Музейна найближчим часом розпочнеться новий етап – розробка  на межах блоку в технічному приміщенні його середньої частини. З метою реалізації на даному на східному кордоні станції, де починаються пілот-тунелі, виконано між тунельною збійкою.

Зазначимо, що тривалий період будівельникам забороняли проводити вибухові роботи під час зведення метро, ​​внаслідок цього рішення роботи було припинено. У зв’язку із цим дати відкриття нових станцій метро перенеслися на 2024 рік. Також вже відомо, яким буде зовнішній вигляд входу до станції метро та всередині.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.