Понеділок, 27 Травня, 2024

Бізнес простір “PSHKN” оновив фасад своєї будівлі, встановивши сучасну систему освітлення

Даний проект є універсальним та сучасним бізнес-майданчиком, який знаходиться на вулиці В’ячеслава Липинського, 4. Саму ж будівлю звели влітку минулого року, а саме будівництво зайняло 2 роки, оскільки його розпочали навесні 2019 року. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Назва бізнес-центру аргументовано тим, що колись давно тут стояв особняк, який відвідував сам Олександр Сергійович Пушкін. Зараз будівлю вирішили облагородити підсвічуванням, щоб зробити його ще більш привабливим для майбутніх орендарів.

Також варто згадати, що не всі громадяни нашого міста тепло сприйняли цю монументальну споруду. Все тому, що вона виконана в темних кольорах і має досить значні розміри, які нависають чорною пеленою над старовинною вулицею. Щоб виправити враження, що склалося, і додати будівлі більш привабливий вигляд, було вирішено зробити вечірнє підсвічування. Її розробкою займалася відома фірма з Дніпра “Експолайт”, саме вона займалася створенням кастомної системи підсвічування будівлі у вечірній час. Головне завдання даного перетворення було у тому, щоб скляна частина будівлі розчинилася і стала єдиним цілим з небесним склепінням.

Подібне освітлення вже здійснювалося цією компанією для торгового комплексу “Пасаж”, але воно не було точно скопійоване. Все тому, що підсвічування “Пасажу” не зовсім підходить цій будівлі, тому що вона не здатна втілити ідею безшовного світлового полотна. Тому її обдумано переробили та зробили абсолютно унікальне освітлення для контурів монумента. Таким чином, верхівка будівлі навіть не відчувається матеріальною, а навпаки плавно переходить у небесні хмари. Автори цього дива та власники бізнес-центру сподіваються, що подібні зміни підуть на користь будівлі, а саме на її сприйняття. Якщо ви ще не встигли спостерігати за цим оновленням наживо, то можете ознайомитися з публікаціями та відео на сторінці Миколи Каблука у Фейсбук, він є арт-директором “Експолайт”.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.