Вівторок, 18 Червня, 2024

На Решетилівській трасі завершують будівництво моста

Чудову новину для водіїв повідомили в Дніпропетровській ОДА. На трасі сполученням Дніпро-Решетилівка завершують будівництво непростої ділянки. Підрядники працюють не покладаючи рук у режимі 24/7. Цим і пояснюються такі хороші результати. Так, наприклад, тепер через канал Дніпро-Донбас можна буде переправитися на автомобілі, бо через нього спорудили міст. Також за відносно короткий час з’явилася транспортна розв’язка, якій дали другий рівень, пише dnepr-future.com.ua.

Подібного в Україні ще не практикували, а саме: не зводили трасу з «нуля». Тому проект будівництва Решетилівської магістралі можна вважати історичною подією для нашої держави. Роботи тут проводять якісно та за новітніми технологіями, до яких питань не виникає, крім одного – чому до цього не додумалися раніше?

Відзначимо, що на споруду над штучним водотіком робочі витратили менше, ніж півроку, а його довжина склала сто метрів. До слова, транспортна розв’язка, про яку ми розповідали вище, пов’язана з даною спорудою. Цієї миті працівники на двох об’єктах займаються гідроізоляцією. Потім працюватимуть над покриттям, яке буде асфальтобетонне. Ну і, так би мовити, вишенькою на торті стане розмітка.

Національна магістраль, на якій ведуться роботи, носить номер Н-31. Злагоджена робота на мосту призводить до відмінного результату. Тепер згадаємо про ще один об’єкт: переносимося з Царичанської громади до Петриківської. Саме там з нічого побудували залізобетонний шляхопровід, довжина якого склала близько сімдесяти шести метрів. Наразі підрядники роблять там напильну гідроізоляцію.

Додамо, що Решетилівська траса Дніпропетровщини буде включати в себе п’ятдесят шість штучних споруд – це шляхопроводи для проїзду аграрної техніки й проходу худоби, а також естакада через річку Оріль. В області вже побудували майже тридцять кілометрів нової автомагістралі. Планують ще приблизно стільки ж. Дорога проходитиме від села Лобойківка до межі Дніпропетровської та Полтавської областей.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.