Понеділок, 27 Травня, 2024

На Дніпропетровщині побудували “Фортецю добра” для дітей-сиріт

Днями в Петриківці, що на Дніпропетровщині, представили «Фортецю добра». Так називається затишний будинок для дітей, які позбавлені батьківського піклування. Тепер десять хлопчиків і дівчаток стануть трішки щасливішими. Саме стільки малюків будуть там жити, а також – вчитися, займатися спортом і просто відпочивати. Всього в області 8,5 тисячі таких осіб, але й подібна споруда також не остання. Далі на dnepr-future.

Затишна та сучасна будівля

Сама будівля нагадує елітний котедж з шикарним дерев’яним фасадом, на який в будь-якому випадку звернеш увагу. Адже він впадає в очі своєю яскравістю і сучасністю. Так це тільки зовні, а всередині ж ще краще. Юним мешканцям тут точно буде затишно. Про це повідомляє прес-служба ДніпроОДА.

Відзначимо, що подібні будинки називають малими, і вони є альтернативою інтернатам, причому якісною. Адже дітей виховуватимуть насамперед в домашній обстановці.

Двір малого будинку не пустує

Ми вже описали загальний вигляд малого будинку, тепер же зануримося в деталі. Почнемо з двору, який явно не пустує. Адже активним особистостям там побудували дитячий майданчик, а для тих, хто любить насолоджуватися природою, посадили ялинки, ялівець та багато чого іншого. В планах – фруктові дерева (абрикос, слива тощо). Коли все підросте, то буде зелено й дуже гарно.

Всередині будівлі комфортний мікроклімат

Дітям є де розвернутися: цілих п’ять спалень всередині будинку, який не такий вже і малий, якщо на те пішло. Також є кухня-вітальня, де мешканці будуть готувати з кухарем сніданки, а після – їсти за одним великим столом.

Важливо, що в ігровій кімнаті – тепла підлога. Можна повзати, не боячись застудитися – це взимку. Ну, а влітку померти від спеки не дадуть вісім кондиціонерів. Загалом там є все для комфортного життя.

Гризти граніт науки вихованці будуть в місцевих навчальних закладах. Звичайно, до того ж кожен з них оточить себе різними секціями. Першими жителями стали четверо дітей. Дві рідні сестрички і брат з сестрою. Їм від 6 до 15 років.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.