Четвер, 25 Квітня, 2024

Міськрада повідомила про плани по розбудові Дніпра

Нові житлові масиви, зміна меж промислових зон, збільшення лісопаркових площ міста — Дніпровська міська рада повідомила подробиці про деталі реалізації генплану розвитку міста. Про це стало відомо із повідомлення на сайті міськради, пише “dnepr-future.com.ua“.

Так, як зазначає головний архітектор міста Дмитро Волик, вже заплановано створення великих масивів садибної забудови у Таромському районі (на ж/м Ігрень) та в районі Полтавського шосе. Щодо багатоквартирної забудови, то великі роботи плануються на вулицях Бєляєва, Уральській, Надії Алексеєнко, Мандриківській (забудова багатоповерхівками якої почалась ще декілька років тому) та на Мануйлівському проспекті.

Окрема увага була приділена зміні призначення деяких ділянок землі з промислового на житлове. Зокрема мова йде про вулиці Павлова, Берегова, маршала Малиновського та кілька інших.

Наразі ж в міськраді триває розробка планів щодо зонування центральних вулиць Дніпра.

Зміни щодо планування відповідних зон міста булиприйняті міськрадою 16 лютого, в рамках реалізації змін до генерального плану із розбудови міста, що були ухвалені у 2020-ому році. І нині мають увійти до решти документації.

Як пояснюють чиновники міськради, подібна систематизація зон міської забудови необхідна як для створення безпечних умов життя і праці містян, так і для підтримки архітектурного іміджу міста, що рясніє архітектурними ансаблями зі старовинних будівель.

Подібна ініціатива є цілком доречною і необхідною для міста, де через забудовчу анархію поруч можуть стояти скляні торговельні центри і старовинні будівлі дореволюційної пори. А подекуди з’являються і їх химерні гібриди, які в пошуках компромісу лише більше спотворюють обличчя європейського в своїй архітектурній традиції міста. Роблячи Дніпро більше схожим на Пекін чи Гонконг, та аж ніяк не на місто в центрі Європи.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.