Вівторок, 18 Червня, 2024

Лазерна арт-інсталяція: жорстокий політичний менеджмент

В програмі підготовки до Дня Міста проводиться монтування елементів лазерного освітлення, з якого буде утворено велике лазерне шоу, розповідає “dnepr-future.com.ua“.

На тринадцяти заводських трубах будуть встановлені прожектори, що, за необхідності, будуть змінювати напрямок світла та його колір. Нагадаємо, рішення влаштувати арт-об’єкт саме на цих трубах викликано тим, що саме вони розташовані на береговій лінії Дніпра, там вони матимуть обсяг на більшість повітряного простору центру міста.

На одній з промислових труб був встановлений один з найпотужніших лазерів в Дніпрі, та в Україні, загалом. Він був створений спеціально для цього проєкту

На вигляд це може здаватись чимось дивовижним та незвичайним. Так, деякі люди досі вважають великі різнокольорові ліхтарики як резон для розтрати бюджетних коштів, їм це здається досить дотепним та красивим. Якщо ж спитати, наприклад, людей, що проживають навколо коксохімічного заводу, або давнозвісної “Петрівки”, вони дадуть відповідь, що оновлення обладнання на робочих підприємствах значно практичніше і значно корисніше, ніж встановлення ліхтариків на старих трубах. 

Влада демонструє ще один привід сумніватися в її ментальному здоров’ї. Дурне популістичне рішення, від якого радіє більшість, що забуде про цю феєрію як тільки розійдеться, а страждають люди, що вимушені жити під токсичними фабриками-гігантами. Але, як тільки розпочнеться святкування Дня Міста, вони з легкістю забудуть про страждання звичайних людей, які, скоріш за все, пропрацювали на фабриці усе життя. Салюти заповнять повітряний простір, лазерні наземні шоу засвітять увесь центр міста, а лазерні труби запалають різноманітністю кольорів. На ранок лазери стухнуть, а токсичний смог залишиться хронічним подарунком від міської влади. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.