Понеділок, 27 Травня, 2024

Храми Дніпропетровщини на Великдень будуть відкриті для віруючих

Великдень поточного року знову доведеться святкувати в умовах карантину, але незважаючи на це, храми ніхто закривати не буде. Так що помолитися і освятити паски в 2021-м цілком можливо, пише dnepr-future.com.ua.

Єдине, парафіяни повинні підготуватися до деяких обмежень. Так, офіційно їх ніхто не вводив, але лікарі та представники влади говорять про це при першій же можливості: людей, які перебувають в групі ризику, а також з симптомами хвороби просять залишатися вдома. Впадати у відчай останнім не варто, адже богослужіння транслюватиметься онлайн.

Церкви вищезазначені рекомендації ігнорувати точно не будуть. За словами митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, ці прості інструкції дозволять відчувати себе на таке велике свято в безпеці, тому вони за них шалено вдячні. Але й читання молитви за здоров’я всіх зайвим теж не буде.

Всі прекрасно розуміють, як важливо віруючим, зокрема, літнім людям прийти в храм на Великдень, але коронавірус ніхто не відміняв. Хвороба прогресує, так що краще не ризикувати. Як ми вже сказали, прямі ефіри з багатьох храмів транслюватимуться на особистих сторінках у соціальних мережах.

Очевидно, що насильно біля входів у приміщення нікого затримувати не будуть. Залишається лише сподіватися на совість віруючих, душі яких бажають помолитися. З огляду на те, що в минулому році було заборонено відвідувати подібні місця, в цьому – очікується велика кількість прихожан на богослужіння. Тому їх спробують здійснити таким чином, щоб не утворювалося стовпотворіння.

Бережіть себе, адже вірус у деяких осіб може протікати безсимптомно. Обов’язково дотримуйтесь правил карантину, а саме: надягайте захисні маски й тримайтеся на безпечній відстані. Додамо, що церкви в Дніпропетровській області почнуть освячення пасок завчасно – після 14:00 у суботу 1 травня.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.