Понеділок, 27 Травня, 2024

ІТ-компанія міста – “DataArt”

В Україні, як і в усьому світі, продовжує стрімко розвиватися ІТ-індустрія, ця сфера вже встигла стати конкурентною, і компанії постійно прагнуть покращити сервіс для своїх клієнтів. Далі на dnepr-future.

У Дніпрі теж є кілька компаній, що пропонують свої послуги у сфері IT, а лідером серед них вважається компанія “DataArt”. Завоювати й утримувати лідерські позиції їй дає змогу унікальний підхід до сервісу та впровадження сучасних технологій. Чим саме займаються фахівці, і як допомагають клієнтам, розповімо докладніше.

Відкриття компанії 

Компанія “DataArt” була заснована у 1997 році, і відразу привернула увагу на ринку своїм інноваційним підходом і цінностями. Головний офіс знаходиться в Нью-Йорку, США, але вона постійно розширює географію своєї діяльності, і офіс у Дніпрі став для компанії вже четвертим в Україні, і шостим серед країн СНД.

У Дніпрі центр “DataArt” відкрили у 2012 році, паралельно з філією компанії в Одесі, а керівниками дніпровського центру стали Олександр Хижа та Андрій Дереза.

Головною особливістю “DataArt” став її підхід до виконання роботи та високий рівень сервісу. Фахівці займаються розробкою і модернізацією програмного забезпечення для бізнесу будь-якого масштабу і на будь-якій платформі.

Інженери не тільки цифровізують дані, а й проводять аналітичний аналіз, до того ж у компанії є освітня програма для працівників, тож вони постійно вчаться й опановують найсучасніші технологічні інновації, щоб потім впровадити їх на платформах клієнтів.

Основні послуги, які пропонує “DataArt”:

– Модернізація програмного забезпечення;

– Цифровізація даних для бізнесу будь-якого масштабу;

– Впровадження інновацій;

– Управління ризиками та аналітика;

– Поліпшення IT-продуктів;

– Розширення можливостей для бізнесу.

Вже протягом першого року після старту компанія “DataArt” почала обслуговувати клієнтів по всьому світу, а у 2018 році її прибуток склав 140 млн доларів.

У 2021 році компанія увійшла в топ “Inc. 5000”, підвищивши тим самим впізнаваність і свою популярність на ринку послуг.

Цінності компанії

Головною цінністю компанія “DataArt” вважає співробітників і професійний підхід до надання послуг для всіх клієнтів. Також серед своїх цінностей вона відзначає:

  – Довіра: компанія зацікавлена в тому, щоб вибудувати довірчі відносини з клієнтами і стати партнером для бізнесу;

– Цікавість: співробітники компанії постійно прагнуть поліпшити бізнес клієнтів, освоюючи нові тенденції на IT-ринку і впроваджуючи нові рішення;

– Емпатія: клієнти відчувають підтримку з боку компанії, її зацікавленість;

– Чесність: Дані надаються вчасно і точно;

– Інтуїція: клієнтам пропонують не просто допомогу у веденні бізнесу, а й прогнозують подальший його розвиток з урахуванням різних факторів.

Оскільки компанія зацікавлена в розвитку своїх співробітників у професійному плані, вона постійно залучає до співпраці молодих і талановитих спеціалістів з усього світу, не розділяючи їх за національною або іншими ознаками.

У компанії з перших днів почали вибудовувати освітню систему, щоб співробітники могли безоплатно підвищувати свій рівень кваліфікації та знань за важливими напрямами, як-от сучасні принципи програмування, методологія ведення ІТ-проєктів, створення та ведення презентацій, комунікаційні навички.

Своїм працівникам компанія пропонує навчання на понад 60 курсах, що пов’язані з автоматизацією бізнес-процесів, дизайном та багатьма іншими основними в IT напрямками.

Завдяки унікальному підходу, компанія “DataArt” вже встигла завоювати гарні відгуки не тільки клієнтів, але й співробітників. Відкриті опитування показують, що більшість працівників задоволені співпрацею з нею.

Політика компанії “DataArt” свідчить, що співробітники можуть брати для себе оплачувану відпустку в зручний час, також передбачені вихідні на святкові дні в тій країні, де перебувають працівники, в разі хвороби – оплачуваний лікарняний, є медична страховка, чинна не лише для працівника, а й для його сім’ї, а в офісі намагаються створити максимально комфортну для роботи обстановку, щоб кожен міг отримати потрібний простір.

На відкритті філії компанії в Дніпрі один із керівників центру – Олександр Хижа – зазначив, що вона вважає цей регіон перспективним з погляду освітньої сфери, тому центр співпрацює і з місцевими навчальними закладами, де навчають майбутніх IT-вців.

Клієнти компанії

Оскільки компанія “DataArt” працює як з малим бізнесом, так і великими компаніями, у неї вже з’явилася ціла мережа технологічних центрів у Європі та Америці. З нею співпрацюють компанії з унікальними бізнес-моделями зі США та Великої Британії, інших країн.

У Дніпрі після відкриття центру в ньому працювали тільки 15 фахівців, але штат постійно зростав і поповнювався, і тепер центр надає послуги клієнтам не тільки з Дніпра, а й інших міст України.

Разом із колективом покращувався і рівень сервісу для клієнтів, і тепер компанія надає послуги одразу за кількома напрямками, серед яких аутсорсинг, розробка та впровадження ПЗ, IT-консалтинг, фінансові послуги, і навіть дистанційне навчання.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.