Неділя, 26 Травня, 2024

У Дніпрі помер відомий інженер-конструктор Ігор Крушельницький

Вчора, 11 січня, перестало битися серце відомого дніпровського інженера-конструктора, а також співавтора ракетної конструкції – комплексу «САтана» Крушельницького Ігора Миколайовича. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Про це у своїй публікації у соціальній мережі Фейсбук повідомила його донька, Таїсія Крушельницька. Ігор Миколайович пережив свою дружину, Нінель Данилівну, всього лише на 10 днів.

1 січня 2022 року Нінель Данилівна Крушельницька померла. Ігор Миколайович душа в душу прожив із дружиною 66 років. Вона була інженером-конструктором, художницею. Її роботи були представлені на численних виставках у нашому місті, всій країні, а також у країнах Євросоюзу. Також Нінель Крушельницька була організатором Теософського духу у місті Дніпро.

Ігор Миколайович – інженер-конструктор, автор понад 60 винаходів. Серед них і розробка ракетного комплексу «Сатана», про участь у якому він шкодував потім усе життя.

Послідовники у соціальній мережі поспішили залишити велику кількість теплих слів підтримки під публікацією доньки Ігоря Крушельницького. Сама ж спадкоємиця побажала батькам спочивати зі світом, додавши, що рідні та близькі дуже багато для них робили та дуже любили.

Також у своїй публікації Таїсія Крушельницька розповіла, що церемонія прощання з батьком буде проведена завтра, 13 січня об 11 годині. Прощання з Ігорем Миколайовичем відбуватиметься у приміщенні другої міської лікарні, що знаходиться за адресою: пр. Нігояна, будинок 53.

Нагадаємо, що в 1970-х роках на базі заводу “Південмаш” проводилася розробка ракетного комплексу “Сатана”, запуск одного такого комплексу міг знищити все навколо на відстані 300 тисяч км2. Руху ракети не завадила б навіть хмара ядерного вибуху. А лише за три хвилини ракета «Сатана» розвивала таку швидкість, що виходила до космічного простору на відстань близько 300 кілометрів.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.