Понеділок, 27 Травня, 2024

Яка у Дніпрі ситуація щодо капітального ремонту парків та скверів?

До початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України в країні велися активні роботи щодо будівництва з нуля, модернізації та реконструкції парків, скверів, садів, шкіл, лікарень та доріг. З 24 лютого всі роботи були припинені у зв’язку з ракетними ударами та вторгненням ворожих військ до багатьох міст нашої незалежної країни, пише dnepr-future.com.ua.

Яка нині ситуація з раніше розпочатими та незавершеними будівельними проектами нашого міста?

У Дніпровському парку імені Писаржевського (Сосенки) продовжили роботи щодо його оновлення. Раніше у парку було завершено роботи 3-го ступеня, а саме: виконано облаштування нових ігрових майданчиків, встановлені сучасні та зручні лавки, збудовані алеї, а також встановлений паркан з боку проспекту Богдана Хмельницького – саме в тій частині парку, де знаходиться могила відомого вченого та академіка Писаржевського Льва Володимировича.

Представники влади Дніпра повідомили про те, що вже виконано ремонт та оновлено 70% усієї площі парку. Тепер перед будівельною бригадою стоїть завдання виконати роботи третьої та 4-ої черги в районі сосенок. Перед цим було виконано планування нових пішохідних доріжок, кишені для лавок, прокладено нову мережу комунікацій для сучасного економічного вуличного освітлення, а також система поливу газонів та інших насаджень. У парку очікується нова зона для відпочинку городян.

У зв’язку з водонасиченими грунтами у місцевості, де розташований парк, будівельники підготують посилену основу під дорожнє покриття. Спершу планується укласти ущільнений грунт, потім бетонні доріжки, які прикрасить бетонна плитка. На бордюрах заплановано нанести гумове покриття.

На 100% ремонт підрядна організація обіцяє завершити у парку імені Писаржевського протягом трьох місяців. Роботи 1-ї та 4-ї черги виконуються на площі парку 4,5 га.

Відновлення будівництва скверу на лівому березі

На лівому березі по вулиці Янтарній ведуться завершальні будівельні роботи скверу, а також дитячої зони. Незважаючи на відсутність бюджетного фінансування зі зрозумілих причин, працівники підрядної компанії завершують роботи, які були розпочаті ще восени минулого року. Підрядник виконує все за власний кошт, таким чином надаючи своїм працівникам можливість працювати. Народний депутат Дмитро Кисилевський у своїй публікації у Фейсбук зазначив, що підрядник демонстрацією своїх робіт дає людям віру в те, що зовсім скоро настане мир. Також було зазначено, що бригада, що зводить сквер задіяна на будівництві різних об’єктів для ЗСУ та територіальної оборони.

У сквері відновлюють пошкоджену за зиму шведську стінку, укладається гумове покриття в ігровій зоні, встановлено урну на місці зниклої, всіяно новий газон, забетоновано основу під дитячі каруселі. Також посаджено 38 дерев: горобина, клен та липи.

Вже до кінця квітня всі роботи в сквері будуть завершені, приємного дозвілля!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.