Вівторок, 16 Липня, 2024

Як змінилися ціни на оренду квартир у Дніпрі з початком війни?

До міста Дніпро та область продовжують прибувати переселенці з “гарячих” точок, де ведуться бойові дії з окупантами. Як змінилася ситуація на ринку нерухомості з початком війни, скільки коштує зняти квартиру з відносно прийнятними умовами та чи є охочі придбати її у нашому регіоні. Далі на dnepr-future.

Як повідомляють експерти, які працюють у сфері нерухомості, із початком війни попит на оренду житла значно змінився. Значна тенденція до збільшення попиту спостерігається саме на оренду будинку. Ця ситуація триває постійно як у межах міста, так і у області.

На даний момент спостерігається перевищення попиту в порівнянні з пропозицією, але вже не таке виражене як на початку військових дій.

Орієнтовна вартість оренди житла?

Станом на середину травня 2022 року ціни на оренду нерухомості зросли в середньому на дві тисячі гривень порівняно зі звичайними, довоєнними цінами.

Фахівці в галузі оренди житла визнають, що ціни на оренду адекватні, хоча траплялися поодинокі випадки, коли власники завищували ціну.

Житло на проспекті Слобожанському можна винайняти за 7-8 тисяч гривень (1-кімнатна квартира);

Житло на проспекті Гагаріна (правий берег) – 7-8 тисяч гривень (1-кімнатна квартира);

2-кімнатна квартира – 9-10 тисяч гривень;

3-х кімнатна квартира – 12-13 тисяч гривень.

Ріелтори пояснюють, що перераховані вище варіанти квартир будуть представлені акуратні в хорошому стані, але не варто розраховувати на євроремонт і хорошу побутову техніку в приміщенні.

Чи можна зараз придбати житло у Дніпрі?

Масового продажу житла у Дніпрі зараз немає. Нагадаємо, що з початком війни в Україні 24 лютого та до 5 травня було неможливо офіційно оформити купівлю-продаж нерухомості. Це пов’язано з тим, що не працювали електронні реєстри. На початку травня 2022 року реєстри запрацювали, але законодавчо було внесено значні обмеження при взаємодії з ним.

Варто зазначити, що представники агентства нерухомості міста Дніпро не спостерігають збільшення охочих продати свою нерухомість порівняно з періодом до 24 лютого. Був деякий сплеск продажу об’єктів нерухомості в Дніпрі до початку війни у ​​зв’язку з виїздом за кордон, але зараз більше людей, які лише цікавляться. Клієнти дзвонять, дивляться та спостерігають за ситуацією щодо можливого придбання в майбутньому. Щодо цін на нерухомість, то спостерігається незначне зниження.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.