Субота, 20 Квітня, 2024

Як навчитися керувати електросамокатом

Електросамокат – відносно новий вид транспорту, що стрімко набирає популярності. Це – відмінне рішення для жителів великих міст, які не хочуть проводити більшу частину дня в пробках, і для мешканців маленьких населених пунктів, які віддають перевагу екологічним видам транспорту. Ціни на електросамокати в Дніпрі доступні, транспорт простий в управлінні – достатньо навчитися тримати рівновагу, і ви зможете опанувати такий популярний транспорт.

Перед початком навчання

Перед першою, як і перед кожною наступною поїздкою, необхідно оглянути електросамокат. Переконайтеся, що він повністю заряджений. Якщо акумулятор розрядиться в поїздці, ви зможете продовжувати рух і без нього, але краще, щоб подібна неприємність не завадила вашому навчанню.
Переконайтеся в цілісності покришок та перевірте рівень тиску в шинах – вони мають бути досить пружними. Обов’язково подивіться, чи гальма справні – це допоможе уникнути серйозних проблем у поїздці. Візьміть за правило проводити перевірку щоразу перед виїздом з дому, щоб подорож була максимально комфортною та безпечною.

Якщо раніше ви не їздили на електросамокаті – подбайте про наявність

  • екіпіровки:
  • шолому;
  • наколінники та налокітники;
  • рукавички;
  • захист спини.

Дітям потрібно надягати всі елементи при кожній поїздці, дорослі, які добре опанували транспорт, можуть обмежитися шоломом.

Як їздити на електросамокаті

Після звичайного самокату «пересісти» на електричний не важко. Початківцям краще тренуватися на зручних рівних майданчиках. Для цих цілей підійде автомобільне паркування або інший асфальтований майданчик. Не варто думати, що з першого дня ви зможете віртуозно керувати новим транспортним засобом – на це знадобиться час та терпіння.

Не розташовуйте ноги на платформі поруч – це головна помилка більшості новачків. Вони повинні стояти одна за одною. Перша – опорна, друга – штовхає. Згодом у потрібне положення ви ставатимете рефлекторно, але спочатку потрібно відстежувати цей момент.

Щоб навчитися їздити на електросамокаті, дійте так:

  1. Встановіть руки на кермо.
  2. Зручно розташуйте опорну ногу на платформі.
  3. Другу ногу поставте на землю.
  4. Увімкніть самокат за допомогою кнопки.
  5. Відштовхніться від землі і, набравши невелику швидкість, поставте її на платформу.

Для початку зробіть кілька кіл на мінімальній швидкості. Коли знайдете впевнену рівновагу – можете трохи прискоритися. Гальмування виконується за допомогою важеля гальма. Потрібно акуратно натиснути та утримувати його до повної зупинки транспорту. В екстрених випадках можна різко натиснути важіль до упору швидкого гальмування.

Навчившись керувати електросамокатом, ви зможете швидко та комфортно пересуватися містом навіть у годину пік, подорожувати з мінімальними витратами на поїздку та просто проводити вільний час із користю для здоров’я.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.