Субота, 20 Квітня, 2024

Відомі музиканти в Дніпровському метро провели благодійний концерт

Вихідними на одній із станцій Дніпровського метрополітену, повідомляє сайт dnepr-future, відбувся благодійний концерт під назвою «Пісні на станції метро». Усі охочі могли прийти на захід, тим самим допомогти зробити ще один крок до настання миру на нашій рідній землі, допомогти захисникам – бійцям ЗСУ.

 Як пройшов захід?

Понад тисячу дніпрян, а також людей, які тимчасово перемістилися з «гарячих» точок України, зібралися о 17 годині вечора у вестибюлі на станції метро «Вокзальна». Спочатку на імпровізовану сцену вийшов перший волонтерський хор нашого міста та військовий оркестр оперативного командування «Схід» під керівництвом підполковника Олександра Жарія. Вони виконали гімн України, урочисто відкривши благодійний концерт, також прозвучала імпровізована версія пісні «Байрактар». Диригент військового оркестру зазначив, що для них було великою честю відкривати благодійний захід, підготувати два музичні твори для слухачів і, звичайно, не могли оминути сучасний народний хіт.

Музиканти, які прийняли участь у заході

Гітарист гурту «Скрябін» Олексій Зволинський наголосив на важливості участі всіх українських музикантів у подібних заходах, необхідності підтримувати хлопців та жінок, які зараз на фронті, бережуть сон усіх тих, хто в тилу та майбутнє дітей.

Потім на сцену вийшли Олександр Клець та Сергій Бойко, учасники фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Також у благодійному заході брали участь такі зірки, як «Скрябін», гурт «Ot Vinta», «MBreeze», Петя Чорний, один із виконавців народного хіта «Горить, палає техніка ворожа», учасник гурту «Пан Карпо» Віктор Негур, а також Сергій Присяжний із групи «Моторолла».

На завершення вечора всі учасники концерту разом із відвідувачами заспівали народний хіт «Ой, у лузі червона калина». Протягом усього заходу ніхто не зміг залишитися байдужим: усі співали, танцювали, аплодували і намагалися хоч на мить відволіктися від жахливих реалій воєнного часу.

З якою метою було організовано благодійний концерт?

Організатор концерту Наталя Шулика пояснила, що це не просто концерт, а благодійний захід для допомоги в зборах коштів, щоб у подальшому закупити найнеобхідніше для захисників Збройних сил України. Заплановано закупити автомобілі, а також дрони. Наталя Шулика додала, що всі запрошені українські артисти з радістю погодилися взяти участь у благодійному концерті, а також кожен відвідувач зміг долучитися до цієї акції просто біля сцени метрополітену. Для цього кожен охочий підходив до майданчика та сканував QR-код і через додаток у Приват24 перераховував будь-яку посильну суму коштів на рахунок благодійного фонду «Пісні, народжені в АТО».

Взяти участь у благодійній акції може кожен!

Дізнатися, як допомогти та перерахувати до БФ «Пісні, народжені в АТО» (Charity fund SONGS BORN IN ATO) можна на офіційній сторінці Дніпропетровської обласної державної адміністрації за посиланням тут. Підтримка кожного – це крок до перемоги!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.