Середа, 29 Травня, 2024

Туроператор та турагентство: у чому різниця і чому це важливо туристу

Кожен турист точно чув такі поняття, як турагентство та туроператор. Найчастіше в нюанси різниці понять мандрівники не вникають, думаючи, що це терміни, якщо й не однакові, дуже схожі. Насправді все трохи інакше. Давайте розумітися!

Хто такий туроператор і чим він відрізняється від агенції?

Завдання туроператора – сформувати путівку, так званий «туристичний товар». Простіше кажучи, потрібно забронювати готель, переліт, трансфер, супровід гіда. Тобто створити той самий пакетний тур, який потім набуває мандрівник. Кожен туроператор працює за власною схемою з різними готелями, авіакомпаніями, партнерами за кордоном, тому їхні пропозиції можуть відрізнятись. На туристичному ринку каталог туроператорів завжди набагато менше, ніж агенцій та фірм.

Турфірми не формують пакети, не працюють безпосередньо з перевізниками чи готелями. Їхнє завдання — пропонувати готовий продукт — пакетний тур від оператора. Тобто в яке б агентство ви не звернулися, там вам запропонують путівки від Join Up, «Тез-тур» та інших операторів. Різниця може бути в націнці, додаткових умовах та послугах.

Деякі оператори також займаються реалізацією власних пакетних турів, тому серед турфірм можна зустріти компанії з однойменними назвами – ANEXTOUR, “Джоїн Ап”, “Корал тревел” і т.д. Вони займаються продажем готових туристичних пакетів конкретного оператора. Варто зазначити, що аспект реалізації путівок приділяється менше уваги, ніж процесу формування турів. Тому основні туроператори України все ж таки орієнтовані на реалізацію своїх пропозицій через туристичні фірми та агенції.

У чому переваги турагентства

Основне завдання агентства – познайомити клієнта з туроператором. Тобто запропонувати покупцеві готовий пакет, який йому максимально підходить та подобається. Великі надійні компанії співпрацюють з усіма провідними операторами. Наприклад, на сайті компанії Poehalisnami.ua представлені пропозиції всіх провідних туроператорів, таких як Coral Travel, “Джоїн Ап”, “Пегас туристик”, “Туї”, “Тез-Тур” і т.д. При цьому турагентства уникають ненадійних та неперевірених операторів.

У чому перевага покупки туру у агентства:

  1. Максимум уваги кожного клієнта. Турфірма націлена саме на реалізацію путівок, тож кожному клієнту гарантовано індивідуальний підхід.
  2. Широкий вибір пакетних турів різних операторів. Звернувшись в агентство, ви можете переглянути пропозиції і від Teztour, і «Джоїн Ап», і «Пегас», та інших операторів ринку. Усі пропозиції зібрані в одному місці.
  3. Можливість порівняти умови. Агентства не зацікавлені в реалізації турів конкретного оператора, тому гранично чесно розкажуть вам про всі мінуси та плюси кожного варіанту, що допоможе підібрати ідеальну путівку!
  4. Повний обсяг інформації для клієнта, адже співробітники турфірми можуть порівняти пропозиції різних операторів як на підставі відгуків своїх туристів, так і відвідуючи рекламні та промо-тури.

Тепер вам простіше вибрати, у кого саме купувати путівку, і турагентство з туроператором ви точно не переплутаєте!

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.