Середа, 29 Травня, 2024

У Дніпрі запустять тролейбус до Підгороднього

Мешканці Дніпра чекають на цю події вже чотири роки, і ось інформація щодо курсування тролейбусу до Підгороднього вкотре у всіх на слуху. На днях у мерії міста порушили актуальне питання про створення нового маршруту, який буде пролягати через декілька великих населених пунктів, зокрема – Слобожанське. Далі на dnepr-future.

Відзначимо, що «грузитися» електротранспорт буде біля каруселі, яка знаходиться на центральній вулиці міста та носить гарну назву Європейська. Бажаючих випробувати тролейбус очікується вдосталь через різні причини, основна з яких – це нічим добратися додому, але саме з тієї точки. Насправді з автовокзалу в тому напрямку їздять автобуси декількох маршрутів (№№ 238, 243).

Втім, люди вже самі обиратимуть свій транспорт і шлях. Добре, коли є альтернатива та місця для сидіння. Адже дніпряни знають, наскільки це важливо після важкого трудового дня, наприклад, біля станка просто сісти та відпочити під улюблену музику, яка лунатиме з навушників. Тим паче, що прямувати до Підгороднього близько 20 км – це аж 45-ть хвилин. Чому так довго? Уявіть, тролейбус підбиратиме пасажирів на 39-ти зупинках. До слова, дорога назад займе приблизно стільки ж часу.

Орієнтовно на маршрут хочуть прикупити шість тролейбусів заводу «Південмаш». Вони є сучасними та зручними, а головне – обладнаними літій-іонними акумуляторами.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.