Неділя, 26 Травня, 2024

У центрі Дніпра з’явився музей історії міста

По вул. Воскресенська 14, у відомому городянам будинку “губернатора”, відкрився музей історії Дніпра. Відвідати його можна буде після закінчення карантину. Незважаючи на відсутність гостей, музей вже називають “народним”. Адміністрація музею просить жителів приєднатися до наповнення залів історичними цінностями.  Адже історія оточує нас повсюдно, а жителі міста можуть зберігати цінні експонати, реліквії, знахідки, забувши про них. У музеї такі предмети можуть доповнити колекцію, передати історичну інформацію відвідувачам, розширити картину пам’яті міста, пише “dnepr-future.com.ua“.

У Музеї історії Дніпра вже готові п’ять залів з різними тематиками – архітектури, суспільства, торгівлі, культури та географії краю. В них поєднанні 3 епохи міста – від Катеринославської доби до сьогодення. Це не приміщення з банальними табличками та текстом вздовж стін, в класичному уявленні про музеї на пострадянському просторі. Історія міста представлена ​​в сучасних залах, з об’єктами візуалізації, інтерактивними експонатами і додатками, віртуальними реконструкціями і відео-експозиціями, панорамами, акустичними системами. Інформативно та захоплююче – головні характеристики нового музейного об’єкта.

Як тільки будуть зняті карантинні обмеження, жителі міста зможуть відвідати новий музей. Вже доступна серія фото минулих століть – меценатів міста, будівель, будівництва. Можливо використати касовий апарат 10-х років ХХ століття, ваги, патефон середини 50-х і прослухати пластинки. Поринути в атмосферу минулого допоможе створена обстановка та експонати: старовинний диван, меблі, журнали минулих століть. У музеї навіть можна зловити хвилю “Голосу Америки” на старовинному радіо. Гості зможуть подивитися фільми про історію, віртуальні реставрації типових видів будівель минулого, дізнатися та побачити історію архітектури Дніпропетровщини.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.