Субота, 20 Квітня, 2024

У центрі Дніпра на голови городянам падають цегли

У самому центрі міста Дніпро з фасадів будівлі відвалюються його частини прямо на тротуарну доріжку, де ходять люди. Ситуація вкрай небезпечна і, як наслідок, можуть постраждати перехожі. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Так, вчора, 25 жовтня за адресою пр. Д. Яворницького 100, з фасаду будівлі, де знаходиться магазин тканин на тротуар падала штукатурка і цегли із піддашшя криші.

Цегли падали прямо на сходинки, які ведуть до магазину. На щастя, в цей момент нікого не було, постраждалих немає. На цей момент територія з вулиці огороджена попереджувальною стрічкою.

Попереджувальна сигнальна стрічка закріплена не лише для того, щоб перехожі люди ненароком не впали через цегли на доріжці і частин штукатурки, а і через можливий повторний обвал частини конструкції.

Переконливо просимо ходити у цьому місці дуже обережно, при можливості обійти цей дім по іншій стороні проспекту.

Відмітимо, що ця будівля була зведена ще 70 років тому, орієнтовно в 1950-1953 роках. Жильці дому розповіли, що раніше на криші цієї будівлі були дозорні, дивились за порядком у місті. Також існує легенда про те, що на криші фасаду цього дому по декоративному парапету блукає привид одного з чергових, який одного разу випадково зірвався з криши. 

В будівлі є жилі квартири, а перший поверх був призначений під торгівельні павільйони і банківські приміщення.

Цей дім віднесено до об’єкту культурної спадщини. Загальний стан будівлі залишає бажати кращого, у 2019 році єдине, що внесли до кращого стану – це ліпнину.

Така ситуація – не єдина, у вересні 2020 року такі руйнування вже проходили.  

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.