Понеділок, 27 Травня, 2024

Нові атрибути Катеринославського бульвару

На одному з найкрасивіших бульварів міста встановили кілька нових елементів. По-перше, були встановлені стільці, щоб городяни могли залишитись на бульварі трохи довше, погортати книгу, або перепочити після тривалої прогулянки Дніпром. Стільці складаються з дерева (як елемента для сидіння) та металу (як основи конструкції). Ніжки не є прикріпленими до землі, через те громадяни турбуються щодо того, наскільки довго стільці протримаються на бульварі, та не будуть здані у пункт приймання металів, розповідає “dnepr-future.com.ua

Продовження популярного бульвару

По-друге, бульвар отримає своє продовження на вулиці Південній. Проєкт був складений кілька років тому, а вже зараз можна побачити приблизну картинку його реалізації на практиці. Південна буде чимось нагадувати вулицю Короленка, але не буде вибиватись з ансамблю Катеринославського бульвару.

Статую Атланта та гранітна річка

Більш того, на вулиці Південній було встановлено семиметрову фігуру Атланта, матеріали якої нагадують вицвілу бронзу зеленого кольору. На ногах статуї можна побачити розірвані кайдани, як зазначають автори проєкту Єгор та Микита Зігура. Елементи колись міцних кайданів зображують боротьбу за незалежність та свободу. Але, звісно, кожен громадянин може трактувати семіотику статуї як йому заманеться. Розбудовою вулиці Південної займається компанія Alef Estate. Поєднувати зони відпочинку буде імітація маленької річки, що зроблена, що не дивно для проєктів схвалених адміністрацією Бориса Філатова, з граніту, який важить близько ста п’ятдесяти тонн. Річка простягнеться алеєю на цілих двісті метрів. Як це буде виглядати наразі уявити складно. Автори зазначають, що їх проєкт утворює простір, який має повагу до минулого, утворюючи майбутнє.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.