Середа, 29 Травня, 2024

Зміни у русі транспорту Дніпра через будування “Північного обходу”

У більшості випадків, місцеві жителі району користуються трамваєм №18 та №19. Дізнавшись, що улюблений вид транспорту припинить роботу майже на півроку з розумінням поставилися до тимчасових незручностей. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

З 10 січня рух трамваю №19 буде відбуватися за зміненим маршрутом: площа Старомостова, через житловий масив Лівобережний-3 та ДЕВЗ.

Начальник ремонтно-будівельного управління КП «Днепровский электротраспорт» Ігор Погорєлов повідомив, що маршрут № 17 буде зачинений орієнтовно на 6 місяців, доки підрядник на цьому місці буде виконувати роботи щодо укладання мостових прольотів та все, що пов’язано з будівництвом Південної об’їзної дороги. Тільки після завершення робіт з боку підрядника будуть відновлені трамвайні колії та відновиться курсування маршруту № 18 та № 19.

Щоб мешканці не відчули незручностей будуть введені комбіновані квитки на проїзд у трамваї № 19 та метро. На розворотній петлі на проспекті Свободи пасажири з трамваю зможуть пересісти на метро, таким чином швидше потрапити до залізничного вокзалу.

Також, через перекриття руху з 10 січня зміняться маршрути тих автобусів, які зазвичай курсують через проспект Свободи та Кайдацький шлях.

Начальник управління транспорту Міської ради Дніпра Ігор Швецов повідомив інформацію щодо змін у маршруті трамваю № 9. Він поїде по Набережній на вулиці Ударників. Відносно маршруту № 15: він переноситься на проспект Свободи до зупинки Фортечна (навпроти церкви). Відносно маршруту № 58: він буде спускатися з Кайдацького мосту по Набережно-Заводській з виїздом на вулицю Панаса Мирного, а далі на проспект Свободи, а далі курсуватиме по старому маршруту. Автобусний маршрут 95 та 95А буде рухатися з Кайдацького мосту у напрямку Набережній, а потім до кінцевої зупинки житлового масиву Парус. У всіх автобусах та на зупинках маршрутів розмістять роз’яснювальні схеми щодо змін курсування. Слідкуйте уважно за інформацією та правильно плануйте свої переміщення містом.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.