Понеділок, 27 Травня, 2024

Як вибрати бойлер? Головні критерії вибору

Встановлення в домі даного приладу забезпечить вас та вашу родину гарячою водою. Вибираючи бойлер побутовий, варто пам’ятати про основні параметри вибору. Жителям Дніпра буде цікавою наступна інформація.

Головні критерії підбору

  1. Об’єм бойлера. Вибір залежить від кількості людей, які користуватимуться приладом. Наприклад, для однієї людини вибирають бойлер на 30 л, а для великої родини – на 100 л.
  2. Тип бойлера: електричний, газовий, проточний, накопичувальний. Вибір того чи іншого пристрою залежить від запитів користувачів.
  3. Вибір типу установки. Виділяють горизонтальний і вертикальний тип, кожен із яких має свої переваги. Горизонтальне розташування звільняє місце, для невеликої квартири – це плюс, а вертикальний тип вигідний в економічному плані. Все тому, що ТЕН знаходиться внизу.
  4. Форма бойлера. Найбільш поширеною вважається стандартна форма, є також прямокутні та слім-нагрівачі.
  5. Ще один важливий параметр – покриття. Можливе покриття за допомогою нержавіючої сталі, яка не піддається корозії. Покриття емаллю характеризується короткочасним захистом, адже згодом шар відшаровується і поступово приводить до поломки приладу.
  6. Потужність. Від цього показника залежить час очікування, тобто комфорт користувача.
  7. Механічний та електронний тип управління. Перший варіант досить простий у розумінні, коштує у рази дешевше, якщо порівнювати з другим типом.

Де замовити бойлер для дому?

Враховуючи всі параметри вибору, мешканцям Дніпра вдасться зробити найкращу покупку. Оформлення замовлення в онлайн-режимі при цьому заощадить час і зусилля, а сам прилад ще довго радуватиме функціональністю і практичністю.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.