Середа, 29 Травня, 2024

В Дніпрі закрили ще один кінотеатр

Все більше кінотеатрів закривають у нашому місті.

Кінотеатр “Космос” на проспекті Гагаріна давно закрили, але сама будівля продовжувала стояти. У ній розмістився магазин будматеріалів. Але нещодавно залишки “Космосу” були остаточно зруйновані. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Незабаром на місці “Космосу” з’явиться сучасний житловий комплекс на 23 поверхи. Забудовник — компанія “Добробут”, яка вже представила візуалізацію майбутньої будівлі. Житловий комплекс буде закінчено навесні 2023 року. На згадку про кінотеатр творці проєкту назвуть комплекс “Космос”.

“Космос” проіснував майже півстоліття, його історія бере початок аж з 1965 року.

На початку 2000 років кінотеатр закрили, а у будівлі розмістився магазин.

Нагадаємо, що “Космос” вже третій кінотеатр, який остаточно припинив своє існування у 2021 році. У березні перестав приймати відвідувачів кінотеатр “Правда” на Слобожанському проспекті. За кілька місяців стало відомо, що забудовник планує знести будівлю кінотеатру «Салют» на житловому масиві Перемога-6. На його місці планується звести сучасний житловий комплекс під назвою ЖК Marshall. Архітектори вже представили візуалізацію будівлі на Набережній Перемоги, 128. Проєкт включає 2 житлові вежі на 22 поверхи, паркінг, магазини товарів та послуг й зелену територію.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.