Середа, 29 Травня, 2024

В Дніпрі завершили реконструкцію бульвару Кучеревського

В самому серці міста завершилась реконструкція найулюбленішого місця всіх футбольних вболівальників – бульвару Кучеревского. Далі на dnepr-future.

На своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук керівник Територіальної оборони міста Дніпро Геннадій Корбан повідомив підписникам про те, що вже повністю виконані роботи по реконструкції бульвару Кучеревського. У серії фотографій оновленого бульвару добре можна розгледіти пішохідну зону, а також нову встановлену скульптуру у вигляді двох гранітних стел на вершині яких майорить корабель. На одній з гранітних плит також викарбувано напис: “Днепр – чемпион”. Таким чином, нова скульптура з’явилась на місці колишнього пам’ятника, присвяченого ФК “Дніпро”.

Джерело фото: Фейсбук

Тепер на бульварі встановлені нові лавки для відпочинку, тротуарна плитка, асфальтове покриття. Для більш затишного і гарного відпочинку тут висаджено кущі і дерева та новий газон.

Незважаючи на військову агресію реконструкцію завершено

Зазначимо, що реконструкції бульвару Кучеревського було розпочато ще рік тому, у серпні місяці 2020 року. Це місце було дуже знаковим для футбольних вболівальників, адже саме через бульвар Кучеревського прямує дорога до стадіону “Дніпро-Арена”. На жаль, нині відремонтований гарний бульвар раніше мав не такий привабливий вигляд. Клумби та лавки були розмальовані різноманітними абстрактними малюнками у вигляді графіті та рекламою наркотичних засобів, а фонтан був засмічений непотрібом.

Також Геннадій Корбан зазначив, що, незважаючи на війну, що триває, місто Дніпро продовжує розвиватися, оновлюватися та перетворюватися. Геннадій Олегович запросив усіх охочих подивитися на оновлений бульвар та, звичайно – фанатів ФК “Дніпро”. Також висловив свій сум, що на жаль не всі побачать вже цю красу, але життя триває!

Нагадаємо, ще в кінці липня 2021 року Геннадій Корбан представив до уваги візуалізацію майбутнього бульвару з елементами сучасної тематичної інсталяції, з включенням води та світла, декоративних елементів, клумб та рослин.

Реконструкція Успенської площі

Головний архітектор Дніпра Дмитро Волік повідомив, що наразі виконано значний об’єм робіт на площі Успенській. В майбутньому тут буде впорядкований пішохідний простір серед центру міста. Наразі вже висаджено більше 200 дерев, вимощено систему поливу, зроблена велодоріжка з використанням тактильної плитки, укладено близько 7 тисяч м2 покриття. Через повномасштабне вторгнення темпи більшості робіт були зменшені, але завдяки заздалегідь придбаним матеріалам завершення реконструкції планується вчасно.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.