Понеділок, 27 Травня, 2024

У Дніпрі відкрили нову смугу перешкод для дресування собак

Дніпровська міська рада продовжує реалізовувати проєкти, які були обрані до Бюджету участі. У 2020 році понад 900 дніпрян проголосували за проєкт, який покращить умови тренування собак у дніпровському центрі дитячої та юнацької творчості на вул. Космонавтів, 8. Далі на dnepr-future.com.ua.

Понад 200 тис. гривень було витрачено на оновлену смугу перешкод для дресування собак «Аджиліті», а також на модернізацію кабінету для клубу «Юних кінологів». Смуга перешкод містить сучасні тренажери для дресування собак.

За словами працівників закладу, вони й раніше тренували собак на обладнанні, яке змайстрували самостійно. Але для покращення результатів та досягнення призових місць потрібно виходити на новий рівень Тепер з новою смугою та оновленим кабінетом вихованці зможуть показати себе на українських та міжнародних конкурсах і виставках.

Гурток працює майже 40 років. Виховувати та дресувати тварин допомагає професійний кінолог. Записатись до гуртка може кожен охочий, хто має бажання краще взаємодіяти зі своєю собакою. Заняття безоплатні. Дітей навчають правильному догляду за улюбленцем, правильному представленю на виставках та різним трюкам.

Зараз у клубі займають 50 дітей зі своїми собаками, породистими та дворовими.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.