Понеділок, 27 Травня, 2024

У Дніпрі демонтують бруківку, що простягається проспектом Дмитра Яворницького

У Дніпрі демонтують бруківку з проспекту Яворницького та встановлять її у іншому місці. Про це повідомив заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко кореспонденту видання «Наше місто». Він розповів, що в останній раз бруківку перекладали ще в 1995 році, тому зараз вона знаходиться далеко від ідеального стану. До того ж, її виклали у цікавий та незвичайний спосіб – лише з однієї сторони проспекту. Раніше почати реконструкцію було неможливо через будівництво Дніпровського метрополітену, пише dnepr-future.com.ua.

Заступник мера також розповів про те, що роботи будуть проводити у 2 етапи: спочатку демонтують бруківку на території з вулиці Вокзальна до вулиці Шмідта, потім – на площі з вулиці Шмідта до академічного театру драми та комедії. Уся бруківка буде викладена на пелети та буде зберігатися на складі одного з комунальних підприємств.

Михайло Лисенко також зазначив, що вже після проведення цих робіт буде прийнято рішення у яке місце слід перемістити бруківку. Він також наголосив про те, що перші роботи розпочнуться навесні-влітку 2022 року.

Що стосується будівництва метрополітену у нашому місті, то воно набирає обертів. Минулого тижня депутати Верховної ради України прийняли держбюджет на 2022 рік. Він передбачає виділення 1.5 мільярда гривень на будівництво нових трьох станцій міського метра. Їх будівництво розпочалось ще у 2018 році, та попри всі затримки ми зможемо покататися метрополітеном до Історичного музею у 2023 році, хоча раніше нам обіцяли відкриття нових станцій у 2021 році. Проте на цьому розростання підземного громадського транспорту не зупиниться. Зараз обговорюють можливість подовження метра у обидва напрямки, також планують створити другу гілку, яка б змогла об’єднати лівий та правий берег Дніпра.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.