Вівторок, 18 Червня, 2024

Ротонда біля ЦУМу може обвалитися

Після перевірки надбудови «Ротонда» біля Центрального універмагу, розташованої у Дніпрі на вулиці Дмитра Яворницького, буде винесено відповідне рішення про її подальшу долю. На даний момент «Ротонда» перебуває в аварійному стані, це рішення винесла комісія з питань ТЕБ ​​та надзвичайних ситуацій. Більше на dnepr-future.com.ua.

Згідно з інформацією протоколу № 4 міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки, а також надзвичайних ситуацій, на даний момент Ротонда не експлуатується. На 3-й та 4-й поверхи надбудови є можливість потрапити, але лише з Центрального універмагу. Між 2-м та 3-м поверхами відсутні сходи, що становить загрозу при виникненні пожежі.

Надбудова на даний момент перебуває в покинутому стані: підлога першого поверху має великі руйнування, почалося просідання фундаменту. Під час перевірки було виявлено порушення у витримці необхідної відстані знаходження каналізаційних люків від цієї будівлі (відстань не відповідає будівельним нормам).

У зв’язку з постійними вібраціями з боку трамваїв, що проїжджають поруч, а також фундаменту, що періодично замочується, в цьому місці є величезна ймовірність виникнення провалу, як наслідок і трамвайних шляхів, що може спричинити за собою травмування людей і жертвам.

У протоколі комісії також зазначено, що використані будівельні матеріали, а також якість будівельних конструкцій під час будівництва Ротонди не були підтверджені відповідними паспортами якості та сертифікатами виробника. Зазначені зауваження в журналі авторського нагляду, які не усунуті на момент огляду, можуть призвести до руйнування самої спорудженої конструкції, а також окремих елементів її будови. Висновок: надбудова знаходиться в аварійному стані, наражаючи на небезпеку людей, які можуть бути поруч у момент можливого обвалу.

Після проведення експертизи «Ротонди» Дніпровським науково-дослідним інститутом буде винесено рішення щодо її подальшої долі після винесення результату перевірки.

Ротонда возле ЦУМа может обвалиться

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.