Понеділок, 27 Травня, 2024

Реконструюють Успенську площу, чого чекати у результаті?

Пріоритетним завданням для влади Дніпра є реконструкція, яка надасть місту більше функціональності та зручності. А сам благоустрій відбувається за актуальними тенденціями, які полягають у створенні центральних зон рекреації. Ці зони потрібні громадянам, щоб вони могли активно відпочивати, без шкоди здоров’ю. Успенська площа не стала винятком із правил, тому також піддасться реконструкції у благих цілях. Далі на dnepr-future.

Головним задумом перебудови є уважний підхід до побажань громадян різної вікової групи, а також створення комфортних зон для відпочинку. На даний момент вже повною мірою йде реконструкція, де будівельники вперше використовують декоративний бетон білого кольору. Крім цього, був запрошений скульптор світового класу Михайло Реву, який допоможе створювати цей об’єкт. Над цим проектом працює близько сотні робітників, яким також додається досить велика кількість техніки.

Після оновлення, площа представлятиме симбіоз скверу та пішохідної зони, яка згодом буде поєднана з вулицею Ливарною. Надалі планується протягнути пішохідну зону аж до набережної, щоб облагородити ще більше територій. До кінця року заплановано посадку 50 дерев, а кінець самої реконструкції заплановано на літо наступного року.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.