Понеділок, 27 Травня, 2024

Орендна плата та купівля квартир у Дніпрі дорожчає, чому так?

Через кризу на тлі пандемії ринок значно знизив ціни на житло, але поступово криза згасає і ціни знову зростають. Наприклад, у Львові вартість оренди житла піднялася на 49% від вартості за попередній рік, що дало місту лідерство серед решти міст. Другим містом з дорогим житлом став Дніпро, оскільки середня вартість орендної плати за однокімнатну квартиру збільшилася на 25% від вартості за попередній рік, а якщо відштовхуватися від цін 2019 року, то зростання становить 43%. Далі на dnepr-future.com.ua.

Також помічено тенденцію у щомісячному піднятті орендної плати з боку орендодавців, починаючи з березня 2021 року. За цей термін однокімнатна оренда збільшилася в середньому на 20%. Крім підвищення, є і зниження цін, які торкнулися трикімнатного житла. Ціни на оренду приблизно на 10-15% дешевші за оренду двокімнатної квартири.

Ці стрибки у цінах пов’язані з карантинними заходами, а спостерігаються вони вже чотири місяці поспіль. Також це пов’язано із закриттям хостелів та виходом на ринок більш масштабних апартаментів. Щодо вторинного ринку, то тут за місяць вартість знизилася на 0,2%. Зростання спостерігається тільки в однокімнатному (+0,1%) та двокімнатному (+1,4%) житлі. Трикімнатні (-1,7%) та чотирикімнатні (-2,6%) квартири знизилися у вартості.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.