Середа, 29 Травня, 2024

Новий ЖК та бульвар замість стоянки з’явиться в Дніпрі

На перших цьогорічних зборах архітектурно-містобудівної ради розглядалося питання щодо будівництва нового житлового комплексу на житловому масиві Червоний Камінь, а також реконструкція бульвару Рубіновий, пише dnepr-future.com.ua.

Новий житловий комплекс буде споруджено за адресою: вулиця Велика Дієвська, будинок 28-Н. Названий комплекс буде ЖК “Неосфера”. На даний момент на цій ділянці, яка знаходиться на перехресті з вулицею Кондатюка, розташована автостоянка, про це повідомляє gorod.dp.ua.

Архітектор Олексій Образцов для проекту реконструкції взяв за основу раніше реконструйовану вулицю Юрія Кондратюка. Згідно з задуманою ідеєю архітектора, Олексій Образцов створить різноманітне середовище з початком порталу нового житлового комплексу, а бульвар – продовжить його концепцію.

Нагадаємо, що бульвар Рубіновий планувалося побудувати ще в середині минулого століття, коли ще тільки розпочиналося будівництво нового району Покровський (стара назва Комунар).

Будівництво нового ЖК та бульвару розділили на три етапи: буде збудовано два 16-поверхові будинки з 1-кімнатними квартирами; паркінг, прибудинкову територію та озеленення. Найближчим часом тут має з’явитися і торговий центр.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.