Неділя, 26 Травня, 2024

Незабаром центр Дніпра облагородять високою новорічною ялинкою

Як швидко пролетів цей рік, а не за горами вже Новий 2022-й. Почуття свята з кожним днем ​​все сильніше, оскільки повсюдно з’являються різноманітні тематичні об’єкти та прикраси міста. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Передноворічні свята теж наближаються, адже через тиждень буде День Святого Миколая. Але, навіть у нинішньому стані, місто вже виглядає по-справжньому святково та затишно.

Щоб підкріпити відтворену атмосферу, вирішили встановити дуже високу ялинку, яка буде розташована на Європейській площі. Почали установку вчора, а закінчать найближчим часом, щоб усі могли насолодитися великою та пишною ялинкою. Ставитимуть новорічну красуню за допомогою підйомного крана, а сама ялинка знаходиться у розібраному вигляді. Тому її установка нагадує збирання конструктора, але з досить масивних деталей. Саме з фотографій стало зрозуміло, що з цих деталей вишикується досить висока ялинка. Фундаментом ялинки стануть величезні бетонні блоки, які ґрунтовно її зміцнять, щоб вона ненароком не впала на громадян.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.