Середа, 29 Травня, 2024

Не потрібно проходити 2 світлофори: у Дніпрі з’явиться перший діагональний перехід

У центрі міста з’явиться новий, незвичайний для нашого міста пішохідний перехід. Діагональна розмітка буде зроблена на перехресті вулиці Харківської – вулиці Глінки, щоб полегшити пішоходам шлях до ТРК Мост-Сіті та назад. Про це повідомляє сайт dnepr-future.

Зараз для переміщення до торгового центру пішоходам потрібно чекати на два світлофори. За допомогою діагонального переходу потрапити на протилежний бік можна буде безпосередньо за один перетин дорожньої частини. Так звана “коса зебра” буде розташована не під прямим кутом до тротуару, а трохи навскіс. Тут залишать світлофори, але переналаштовують їх у потрібному напрямку. У департаменті транспорту обіцяють, що якщо проєкт буде успішним, його запровадять і в інших частинах міста.

Діагональний пішохідний перехід має ‘X’ подібну форму. Його головні переваги це зручність та безпека для пішоходів. Основна мета такого пішохідного переходу – звільнити перехрестя від потоку пішоходів.

Діагональні пішохідні переходи не є ноу-хау для України. Восени 2021 року діагональна “зебра” з’явилася в Одесі, також у центральній частині міста. Задля таких переходів Кабінет Міністрів вніс зміни до Правил дорожнього руху. Тепер з’явився новий дорожній знак 5.39, що означає діагональний пішохідний перехід.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.