Понеділок, 27 Травня, 2024

Найбільший хлібозавод Дніпра призупинив свою роботу

За останні кілька днів активно почали поширюватися чутки про те, що призупинив свою роботу найбільший хлібозавод Дніпропетровської області, що знаходиться у місті Павлограді, розташований за адресою: вул. Шуті, будинок 5А. Далі на dnepr-future.com.ua.

Що про це говорять саме працівники цього підприємства?

Працівники ПрАТ «Павлоградхліб» підтверджують цю інформацію, додаючи, що як мінімум до 1 лютого підприємство не працюватиме. Однією з головних причин зупинки – значне подорожчання витрат енергетичних ресурсів, які потрібні на випікання макаронних, кондитерських та хлібобулочних виробів. Як пояснили представники керівного складу заводу, не було придбано достатню кількість газу для вироблення продукції, який останнім часом сильно зріс у ціні. А починаючи з 16 січня взагалі припинилася подача блакитного палива.

На підприємстві розповіли, що ринкова ціна газу зросла і стала нерентабельною з огляду на всю потужність виробництва. Необхідного обсягу потужності не було закуплено, тому вентиль було перекрито. На даний момент вживаються заходи щодо відновлення газових поставок. Підготовлено необхідний пакет документів для того, щоб купити газ за пільговою ціною, на даний момент очікуються торги.

Незважаючи на ситуацію з призупиненням роботи, всі замовлення ПрАТ «Павлоградхліб» виконує у 100% обсязі, оскільки керівництво уклало договори про виробництво своїх макаронних, кондитерських та хлібобулочних виробів на інших хлібозаводах з дотриманням рецептури даного підприємства. Продукція цього хлібозаводу не зникне з полиць торговельно-роздрібної мережі.

На даний момент керівництво ПрАТ «Павлоградхліб» не може достовірно відповісти, чи вплине дана ситуація на підвищення цін асортименту їхньої продукції, що випускається. Якби можна було так просто взяти та підняти ціни на хлібобулочні вироби, закупити за рахунок цього необхідний обсяг газу – не довелося б зупиняти завод.

На даний момент усі співробітники ПрАТ «Павлоградхліб» перебувають у оплачуваній відпустці, як тільки запрацює завод – усі вийдуть на роботу.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.