Понеділок, 27 Травня, 2024

На Дніпропетровщині провели капітальний ремонт Нікопольської траси

Вже більше 40 років Нікопольська траса не бачила капітальних ремонтів. Перед капітальним ремонтом траса була в жахливому стані – від якісного покриття дороги залишались лише частки асфальту, тому було вирішено провести капітальний ремонт Нікопольської траси. Останню частину траси вже уклали. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Зараз відбувається етап укріплення узбіччя дороги, видалення чагарників, які заважали руху транспорту трасою. Фінальним етапом буде встановлення дорожніх знаків по всій Нікопольській трасі та дорожні розмітки. Зараз роботи ще тривають, але вже асфальтні роботи закінчені.

Зараз проходить будівництво двох нових транспортних зупинок на трасі. Ще укріплюють узбіччя та вже почали будувати систему водовідведення. Багато техніки та робітників працювало на ділянці під час найважливіших етапів капітального ремонту Нікопольської траси.

Будівництво триває, все робиться якісно, але в той же час швидко. Асфальт складається з трьох шарів, висота яких сягає більше 30 сантиметрів. Самим нижнім шаром є суміш із щебню, середнім є асфальтобетон, і третій фінішний шар дороги. Водії автомобілів раді, що трасу відновили.

Дороги стали набагато краще. Зараз водії не хвилюються про те, як дістануться до міста, чи іншого населеного пункту. Зараз вже є багато якісних трас, тому водіям лише треба вибрати дорогу та час, і їхати якісною дорогою. Сучасні дороги є безпечними та комфортними для водіїв, а також нові дороги розвивають інфраструктуру країни.

Проект був профінансований за рамками програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво».

Станом на листопад 2021 року, в області встигли реконструювати більше 400 кілометрів доріг.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.