Вівторок, 16 Липня, 2024

Мешканці ж/м Придніпровськ обурені ситуацією із курсуванням маршруту № 35

Маршрут № 35 найпопулярніший серед жителів Дніпра, адже він сполучає віддалений житловий масив Придніпровськ із центром міста, однак користуватися ним незручно, бо інтервал руху завеликий. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.

Чекати на автобус 20-30 хвилин – це звична справа для мешканців району, а інколи на зупинці доводиться чекати годину. Особливо незручно, коли така ситуація складається в спеку чи на морозі, як зараз. Зазвичай на лінію випускають 4 автобуси. Вони великі і зручні, але ходять дуже рідко. Транспорт важко дочекатися особливо у годину пік, то ж людям доводиться їхати із пересадками. А на останній рейс із центру взагалі збираються довжелезні черги. Неодноразово через дану ситуацію мешканцям доводиться викликати службу таксі, адже достоятися своєї черги – справжнє випробування.

Проблеми з маршрутом № 35 з’явилися із зміною перевізника, з того часу минув майже рік. До цього зізнаються мешканці, курсування транспорту відбувалося, згідно чіткого графіку зі стабільним інтервалом 10-15 хвилин. А під час пікового завантаження навіть скорочувався інтервал між автобусами до 7 хвилин. Ввечері містяни 100% знали, що потраплять з центру Дніпра до жилого масиву додому.

При зверненні до Міської ради місцеві жителі чують однакові пояснення: це тимчасові незручності. Аби проблему таки вирішили мешканці ж/м Придніпровськ створили петицію з проханням замінити перевізника і зараз активно її підтримують. Крім того, розглядають ще один вихід із ситуації: подовжити до Придніпровська маршрут тролейбусу № 14, який наразі доїжджає лише до кінця ж/м Сонячний.

У міській раді пояснили, що договір із перевізником укладено у 2020 році на 5 років, але підприємство не виконує належним чином умов угоди. Заступник директора Департаменту транспорту Міської ради Олександр Лещенко заявив, що з листопада 2021 року ведеться претензійна робота, а також відправлені повідомлення про недопущення таких випадків в подальшому.

На виправлення ситуації перевізнику дали місяць, якщо ситуація не зміниться – угоду із ним буде розірвано.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.