Середа, 17 Липня, 2024

Мер Дніпра озвучив терміни закінчення будівництва Північної об’їзної

У місті Дніпро ведуться активні роботи щодо будівництва нової об’їзної дороги. Будівництво Північної об’їзної дороги ведеться на ділянці від Кайдацького шляху до траси Київ-Луганськ-Ізварине. Далі на dnepr-future.

У своїй останній публікації 9 лютого мер міста Дніпро Борис Філатов зазначив, що завдяки завершенню будівництва Південного обходу, посиливши таким чином об’їзд Криворізькою та Запорізькою трасою, вдалося розвантажити ділянку колії від довгомірних перевантажених фур по вулиці Космічній. Але коли добудують Північну об’їзну – великовантажні машини, а також супутні транспортні колапси зникнуть з проспекту Свободи та Івана Мазепи, вулиць Гвардійської та Деземівської.

Згідно слів мера міста, закінчити грандіозне та довгоочікуване будівництво Північної об’їзної дороги планується вже у 2024 році, а під час відкриття висловив бажання побачити якісно і вчасно виконану роботу.

Нагадаємо, що 17 грудня в місті було урочисто відкрито другу чергу Південної об’їзної дороги, яка з’єднала трасу Н-08 з Південним мостом. Дане будівництво було зведено з нуля, тепер тут нове дорожнє полотно. Перед будівництвом Південної об’їзної дороги будівельники замінили комунікації, водовідведення, повністю перебудовували лінії електропередач. А на перехресті з вулицею Аеропортівською було зведено 2-рівневу розв’язку для більш швидкої та комфортної поїздки у бік аеропорту. У районі, де розташовані поля для вирощування сільськогосподарської продукції, спеціально було прокладено шляхопровід для переміщення важкої с/г техніки.

Строки завершення будівництва нового аеропорту

Нагадаємо, що продовжуються роботи зі зведення нового перону, а також рульових доріжок міжнародного аеропорту Дніпра. Це необхідно для з’єднання нового терміналу з існуючою нині злітно-посадковою смугою, поки будується нова.

Як повідомляє Державне агентство інфраструктурних об’єктів, новий сучасний аеропорт з’явиться вже через 3 роки, за умови стабільного фінансування. Нагадаємо, що злітно-посадкова смуга аеропорту будується за рахунок державних бюджетів, новий термінал – за рахунок приватного інвестора.

Навесні 2021 року міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив про те, що аеропорт «Дніпропетровськ» перейменований, тепер він має назву «Дніпро».

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.