Середа, 29 Травня, 2024

Дніпровський торговий центр МОСТ-СІТІ потрапив в рейтинг кращих по Україні, а також відсвяткував 15-річчя

На підставі експертної оцінки RAU, спільно з журналом HB, був складений список кращих ТРЦ України в шести категоріях. За допомогою фахівців і учасників ринку здійснили рейтингову градацію, оцінки виставлялися за шкалою від 1 до 5. Звичайні відвідувачі торгово-розважального центру не брали участь в даному опитуванні. Далі на dnepr-future.

МОСТ-СІТІ зайняв третю сходинку в категорії “Кращі середні ТРЦ в містах-мільйонниках”. Першим в топі став львівський ТРЦ “Forum Lviv”, другим став київський “ЦУМ”. Лідерами рейтингу, включаючи всі категорії, стали такі міста як Київ, Львів і Херсон. Повний список претендентів у середній категорії буде представлений нижче:

  1. Forum Lviv (Львів).
  2. ЦУМ (Київ).
  3. “Мост-Сіті” (Дніпро).
  4. “РайON” (Київ).
  5. “Французький бульвар” (Харків).

Також нещодавно торговий центр відсвяткував 15-річчя.

Такі проекти надихають і радують око, а також привносять свою лепту в історію міста і торгового центру. Також дану скрипку можна вважати першою в Дніпрі, як мінімум через її розміри. За словами розробників даної краси, надалі варто очікувати сюрпризів подібного плану. Так що з нетерпінням чекаємо чогось настільки ж грандіозного, а головне щоб запам’ятовувалось.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.