Середа, 29 Травня, 2024

Дніпровський Слобожанський проспект буде обладнаний новим житловим комплексом

Йдеться про Слобожанський проспект 31-Д, який мають намір забудувати житловими будинками. Обговорення появи цього комплексу відбувалися на містобудівній раді. Його будівництво відбуватиметься навпроти ТЦ “Наша Правда” з одного боку та АЗС з іншого боку. Таким чином буде зводитись цілий мікрорайон, який матиме всі потрібні соціальні блага та зручності. Про це заявив Михайло Аліпов, який має безпосереднє відношення до цього проекту. Більше на сайті dnepr-future.com.ua.


Сам же комплекс являтиме собою багатоповерхову будівлю, яка буде обладнана під 136 однокімнатних квартир, кафетерій, а також під офісні та торгові відділення. Крім цього, до будівлі також буде прилегла паркувальна зона на 68 автомобілів, майданчики для дітей та спортсменів, а також інші форми благоустрою.

Також стало відомо, що цей об’єкт розвиватиметься протягом п’яти років. Таким чином стає зрозуміло, що відбуватимуться якісь зміни надалі, які зрештою призведуть до злягання всього в одному жилкомплексі. Природно, що проект не є чимось незграбним, тому отримає продовження надалі, щоб розвивати довколишні території.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.