Понеділок, 27 Травня, 2024

Дніпровський проспект Поля постраждав, бо там обвалився асфальт під сміттєвозом

Інцидент стався 6 грудня в області будівлі за адресою пр-т Поля, 40. Саме тут під асфальт пішли задні колеса авто-сміттєвозу. Нещодавно, а саме 4 грудня, подібний інцидент трапився на вулиці Сергія Подолинського, там під землю пішли два вантажні автомобілі. Ці вантажівки вдалося витягнути за допомогою аварійних служб, які оперативно прибули на місце події, пише dnepr-future.com.ua.

Виявляється, що потопання в асфальті це вина самих водіїв автотранспорту. Оскільки нещодавно на цих ділянках проходили аварійні роботи, пов’язані з проблемами водопроводу. Після завершення робіт ділянку залатали та залишили розпізнавальні знаки, але автомобілісти не сприйняли їх серйозно та пішли під землю разом із транспортом.

Щодо другого випадку, то там розпізнавальних знаків не було, тому зрозуміти, що ґрунт не витримає автомобіль неможливо. Ділянку, де сталося занурення, пообіцяли зміцнити і заново закласти. В обох випадках ніхто не постраждав, всі машини були вийняті з-під ґрунту. Постраждали лише згадані вище дороги, але їх незабаром полагодять.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.