Понеділок, 27 Травня, 2024

Дніпропетровщина готується до зими

Як казали в одному популярному американському серіалі: “Зима близько”. Зараз до цієї холодної, але по-своєму прекрасної пори року готуються всі в Дніпрі та області. Далі на dnepr-future.com.ua.

Так, дорожники Дніпропетровщини готові зустрічати негоду вже зараз. Вони підготували 130 тонн протиожеледної суміші. Технічний стан снігоприбиральних машин – перевірено.

Голова облдержадміністрації Іван Начовний зазначив, що цього року керівництво Дніпропетровської області вирішило заздалегідь підготуватися до зимової непогоди. Також він зазначив, що вже повністю закрита потреба у реагентах та сольових сумішах.

Тим часом у самому Дніпрі опалюються майже 100% житлових будинків та установ. Про це заявила помічниця директора КП «Теплоенерго» Анастасія Сухіна. За її словами, у Дніпрі працюють 250 котлів, які опалюють 2 700 будинків. Усього на тепло- та енергомодернізації у сфері теплопостачання в 2021 році за даними КП «Теплоенерго» було виділено майже 270 млн грн.».

До зими готується також і зона розваг. Прямо зараз у Дніпрі на площі Героїв Майдану встановлюють ковзанку. Раніше було оголошено, що він запрацює 30 жовтня, та через теплу погоду відкриття перенесли орієнтовно на 10 листопада.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.