Понеділок, 27 Травня, 2024

Бойовий снаряд біля житлового будинку на ж/м Перемога

Місцеві жителі району на житловому масиві Перемога-5 виявили підозрілу знахідку, яка дуже нагадує бойовий снаряд. Пильними мешканцями тут же було передано інформацію до поліції, які працюють на місці виявлення підозрілої знахідки, пише dnepr-future.com.ua.

Снаряд був знайдений під системою теплотраси недалеко від будинку №12 на проспекті Героїв. Згідно з попередньою інформацією, снаряд може бути від системи залпового вогню “Град”, а не часів Вітчизняної війни, як передбачалося раніше.

Місце, де було знайдено небезпечну знахідку, вже оточено. По всій території у районі будинку № 12 місце огороджено спеціальною сигнальною стрічкою. На місці працює слідчо-оперативна розшукова група та вибухотехніки. Вирішується питання щодо безпечного транспортування та знешкодження від випадкового розриву.

Докладніше про те, що сталося, прес-служба Головного управління національної поліції в Дніпропетровській області пообіцяла повідомити після детального розслідування.

Правоохоронним органам тепер належить з’ясувати, яким чином цей снаряд потрапив у житловий масив міста і кому він раніше належав?

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.