Неділя, 21 Квітня, 2024

Художник із Дніпра вдихнув нове життя у старий плацкартний вагон

Не кожен із нас може описати свій світ на словах, а вже тим більше на папері. Адже існує думка, що у всіх людей він різний. Герой нашого матеріалу – художник з Дніпра під псевдонімом #zdesroy – зважився передрукувати його на стінах старого залізничного вагона, пише dnepr-future.com.ua.

Валерій Колор, який відомий у місті своїми сміливими поглядами на вуличну творчість, взяв участь у фестивалі сучасного мистецтва GogolFest-2 021. Об’єктом, де б художник зміг втілити задумане для конкурсу, став плацкартний вагон, в який автор вдихнув нове життя. Дніпрянин назвав свою роботу «Мій, і ваш світ». Про це повідомляє Дніпровська панорама.

Описуючи інсталяцію у себе на сторінці в соціальній мережі Facebook, хлопець каже про свій світ, який безпосередньо пов’язаний з вуличним мистецтвом. Також він додає, що своєю творчістю змінює однотонний білий або сірий світи інших людей. Але, незважаючи на це, обидва мають право на існування. Тому потрібно навчитися жити в злагоді і повазі, щоб не руйнувати їх конфліктними ситуаціями.

До вашої уваги фото вагона, який розцвів під фарбами дніпровського художника.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.