Середа, 29 Травня, 2024

Дніпряни зможуть оплачувати покупки обличчям

Оплата обличчям – сьогодні в Україні, в частості Дніпрі, це реальність. У даній статті ми докладно розповімо про те, як і де можна застосовувати цю технологію. Відразу ж розвіємо всі ваші домисли: щоб оплатити покупку, звичайно, потрібні гроші. Обличчя ж у даному випадку буде замінювати банківську карту, розповідає “dnepr-future.com.ua“.

Отже, користуватися цим нововведенням зможуть клієнти ПриватБанку, який запустив біометричні платіжні POS-термінали з FacePay24. Відразу варто сказати кілька слів про безпеку: вищевказана технологія наділена автоматичною системою розпізнавання осіб Amazon Rekognition, яка є однією з кращих у світі. Тобто, замість вас ніхто розплатитися за покупки навіть з якісним гримом не зможе.

Все що потрібно зробити, щоб користуватися послугою, – це встановити на свій гаджет додаток Privat24. У ньому вам слід активувати оплату FacePay24. Важливо, щоб на вашому пристрої функціонувала фронтальна камера. Адже наступним кроком до знайомства з нововведенням буде зробити три селфі з різних ракурсів та прив’язати до свого обличчя обрану банківську карту.

Оплачувати покупки можна в POS-терміналах Android PAX. Для цього на самому терміналі потрібно вибрати пункт оплату обличчям, подивитися на фронтальну камеру та натиснути “сплатити”. Після цього вас попросять підтвердити операцію пін-кодом обраної карти.

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.