Субота, 20 Квітня, 2024

В яких районах Дніпра відновили плату за паркування?

З початком літа в Дніпрі відновлюється платне паркування. Борис Проценко – виконувач обов’язків очільника інспекції з питань контролю за паркуванням Дніпровської міської ради. Він розповів про деталі прийнятого рішення. Більше на сайті dnepr-future.

Скільки паркувальних майданчиків стануть платними?

Cвою роботу відновили 172 платних паркувальних майданчика, які розташовані у центральних районах міста. Навіть дефіцит пального не дуже впливає на кількість автівок, які розташовані в паркувальних зонах. Наразі помічено збільшення кількості приватних автомобілів, в тому числі на паркувальних майданчиках, у зв’язку із чим знову з’явилася необхідність вмикання механізмів регулювання трафіку, зокрема впровадження платного паркування.

Яка вартість паркування в Дніпрі?

Вартість залишається такою, як і була до початку війни, розповів Борис Проценко. Паркування розділено по зонам: зона А, центральна частина міста, вартість однієї години паркування складає 18 гривень; зона B, біля центральних районів Дніпра, вартість однієї години паркування складає 15 гривень; зона C, інші території міста, вартість однієї години паркування складає 10 гривень. Також є закриті паркувальні зони, вони обладнані шлагбаумом, на них вартість однієї години паркування складає 20 гривень.

Фото: Информатор

Чи змінилася форма оплати через воєнний час?

Форма оплати паркування не змінювалась, гроші ніхто не збирає, воно оплачується виключно через паркомат: готівка, банківські картки, у тому числі PayPass, мобільний застосунок Приват24 тощо. За порушення правил дорожнього руху сума штрафу складає від 340 до 680 гривень, залежить від порушення.

Безкоштовні парковки, де саме вони залишилися?

Наразі усі паркувальні зони, які розташовані не в центральній частині міста, а також не на Набережній, біля парків, зон відпочинку та вокзал, безкоштовні. На безкоштовних паркувальних майданчиках не розташовані таблички із зображенням монет, не працюють паркомати та ці зони не доступні у мобільних застосунках. 

Чи буде здійснюватися регулювання паркування біля жилих домів?

До інспекції Дніпра надходять чисельні звернення від громадян щодо великої кількості порушень в дворах, каже Борис Проценко. Інспекторами із паркування відпрацьовуються кожне звернення, яке надходить до інспекції. Вони здійснюють виїзд та обстежують цю територію. Штраф за паркування на газонах складає 340 гривень, а за перешкоду руху іншим автомобілям чи пішоходам сума штрафу – 680 гривень. Також транспортний засіб може бути евакуйованим.

Інспекція з паркування Дніпра вкотре просить усіх водіїв поважати інших учасників дорожнього руху, містян бути уважними за кермом та не порушувати правила дорожнього руху, правил паркування на території міста Дніпра. Пам’ятайте про платне паркування із першого червня в центральних районах міста – у зонах А, В та С, а також про можливість оплати паркування будь-яким зручним вам способом. 

Latest Posts

.,.,.,.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.